Ubytovanie

Hľadať

Príchod:

Odchod:

Dospelí:

Deti:

 

 

Vyľadávanie...

Jednolôžková izba

Ceny od 40,00 € za noc

Štandardná jednolôžková izba s rozlohou 13,5 m2. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra. Izba nemá balkón a má výhľad na okolitú krajinu.


Dvôjlôžková izba (Economy)

Ceny od 52,00 € za noc

Dvojlôžková izba s menšími rozmermi (16 m2). K dispozícii sú izby so spojenými posteľami double bed alebo oddelenými posteľami twin bed. Ideálne riešenie pre nenáročných hostí, ktorí si chcú hlavne vychutnať zážitky. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra. Všetky izby majú sprchový kút, nemajú balkón a majú výhľad na okolitú krajinu.


Dvojlôžková izba

Ceny od 62,00 € za noc

Klasická dvojlôžková izba s rozmermi 23 m2. K dispozícii sú izby so spojenými posteľami double bed alebo oddelenými posteľami twin bed. Kúpeľne sú s vaňou alebo sprchovým kútom. Polovica izieb má výhľad na jazero, druhá polovica na okolitú krajinu. Všetky izby majú balkón. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra.


Trojlôžková izba

Ceny od 76,00 € za noc

Klasická trojlôžková izba s rozmermi 20 m2. Izby sú orientované z bočnej strany hotela, balkóny sú orientované na jazero. Kúpeľne majú sprchový kút. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra. K dispozícii sú izby so spojenými posteľami double bed alebo oddelenými posteľami twin bed.


Rodinná izba

Ceny od 80,00 € za noc

Ideálna voľba pre rodiny s deťmi alebo partiu mladých ľudí. Cenovo prístupná, väčšia izba (25 m2)s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. K dispozícií je balkón a kúpeľňa so sprchovým kútom. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra. K dispozícii sú izby so spojenými posteľami double bed alebo oddelenými posteľami twin bed.


Apartmán

Ceny od 95,00 € za noc

Pozostáva z dvoch miestností – obývačky a spálne. Rozmery apartmánu sú 40 m2. V spálni sú tri pevné lôžka. V prípade potreby je možné v obývačke ešte rozložiť pohovku pre štvrtú osobu. Spojené sú kúpeľňou s vaňou. Apartmán má výhľad na jazero. Súčasťou ubytovania je neobmedzený vstup do hotelového relax centra.