O nás

Sme hotel priamo na brehu Slnečných jazier. Počas celého roka sa tak môžete kochať pohľadom na vodnú hladinu a užívať si pokojnú atmosféru. Vychutnajte si rozprávkový východ slnka nad jazerom a užite si tak romantický víkend. Alebo si počas leta užite súkromnú pláž s ležadlami a slnečníkmi.

Ubytovanie

Ubytujeme Vás v jednej z našich 34 izieb. Večer môžete stráviť v relaxačnom centre – jedinečná je naša fínska sauna s možnosťou schladiť sa priamo v jazere.

Reštaurácia

V reštaurácií na Vás zase čakajú chutné jedlá inšpirované prevažne regionálnou kuchyňou v modernej úprave. Ich chuť vynikajúco doplnia miestne vína.

Služobné cesty

Ak cestujete z pracovných dôvodov, zaiste oceníte voľný prístup na internet v celom hoteli. Na Vaše semináre či školenia môžete využiť jednu z našich štyroch kongresových sál. 

Relax a dovolenka

Slnečné jazerá obľúbené slovenské letovisko na juhozápade Slovenska, vzdialené iba 20 km od hlavného mesta Bratislavy. Priemerná teplota vody v jazerách dosahuje až 25 °C, čo je porovnateľné s Jadranským morom!

Ideálna poloha na hraniciach troch štátov umožňuje výlety do 3 európskych metropol – Bratislavy (20 km), Viedne (80 km) a Budapešti (200 km)